İnsansız Su Altı ve Su Üstü Sistemleri

Hakkımızda

NARVAL deniz yapıları ve sistemleri üzerine özelleşmiş, askeri ve bilimsel alanlarda kullanılabilecek insansız su altı ve su üstü sistemleri geliştiren, deniz teknolojileri alanında yenilikçi mühendislik çözümleri sunan bir şirkettir. 

Bunların yanında, akademisyenler ve mühendislerden oluşan uzman ekibi ile, deneysel ve hesaplamalı, hidrodinamik analizler, yapı-akışkan ilişkileri ve üretime yönelik tasarım konularında, Ar-Ge, danışmanlık ve mühendislik hizmetleri sağlamaktadır.

Projeler

Su Altı Planörü

Batarya sistemi ve özel hareket mekanizması ile, tek bir şarjda 6 ay ve üzeri sürelerde, su kolonunda 500 metreye varan derinliklerde hareket ederek, barındırdığı sensörler ile fiziksel, kimyasal ve biyolojik veri toplayabilen, askeri ve bilimsel alanda geniş kullanım potansiyeline sahip, insansız ve otonom su altı aracımız.

Glider_render_2

Hizmetler

Analiz Desteği ve Ar-Ge Desteği

Su altı, su üstü yapılar ve açık deniz yapıları başta olmak üzere sistemlerin deneysel ve hesaplamalı olarak, hidrodinamik analizlerin yapılması, maruz kalınan yüklerin hesaplanması ve sonuçların yorumlanması ile sistemlerin sonuç bazlı optimizasyonu konularında çözümler ve danışmanlık hizmeti sağlıyoruz.

Hidrodinamik_analiz
Uretime_yonelik

Üretime Yönelik Tasarım

Farklı üretim ve montaj yöntemlerine hazır olan karmaşık sistemlerin planlanması, tasarlanması, Ar-Ge çalışmaları, üretimin çalışmalarının kontrolü ve yönetilmesi konularında destek sağlıyoruz.

İletişim

Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Bilgi

415-344-7888
info@narvalrnd.com

Adres

Reşit Paşa Mah. Katar Cad. İTÜ Ayazağa Kampüsü Sarıyer / İstanbul